אומץ
אל תפחדו לחלום. בחלומות מותר לחלום את החלומות הפרועים ביותר, גם כאלה שבהתחלה אנחנו לא מאמינים שיתגשמו. משימות כל אחד יודע לבצע. כדי להגשים חלום שהוא נועז ודמיוני, כזה שנראה בלתי מציאותי, כמו חלום, נדרשים אומץ והעזה. אל תפחדו לחלום.
זמן
מהרגע שהחלום מתגבש בראשנו ועד להוצאתו אל הפועל נדרש זמן. אל תחפזו, הרהרו בו, חישבו עליו, התרגלו אליו. בסבלנות ובעיתוי הנכון התחילו לפעול להגשימו.


נחישות
קשיים, בעיות, חוסר חשק וייאוש עלולים להיות מנת חלקכם בדרך להגשים חלום. אל תוותרו. קחו נשימה, קחו פסק זמן קצר, והמשיכו. נפלתם - קומו. נפלתם שוב – קומו. תמיד תתקדמו – אם אפשר אז בצעידה, אם קשה תתקדמו על ארבע, אם קשה מאד – תזחלו. אל תוותרו. אל תעצרו.

 
זהירות
הפעילו שיקול דעת. אל תתנו לשאפתנות ולרצון עז לעוות את שיקול הדעת שלכם ואל תתנו לפחדים שלכם להשתלט עליכם ולעצור אתכם. שיקלו תמיד את הסכנות והקשיים בקור רוח. שימרו על עצמכם. למען עצמכם, למען אנשים שאתם אוהבים ולמען אנשים שאוהבים אתכם.


הכנה
לימוד והבנה, אימון וניסיון הם מפתחות חשובים להצלחה. הקדישו את הזמן הנדרש להכנת הגוף באימונים מתאימים ולהעשרת הידע לגבי כל האספקטים הכרוכים בהגשמת החלום. אם אתם בספק – לימדו עוד, תחקרו את הנושא לעומק באופן כזה שכשתגיעו לשעת המבחן, תדעו בוודאות את שצריך לדעת.

 

דמיון
דמיינו את עצמכם במהלך המשימה. דמיינו את הקשיים, התחושות, הרגשות. דמיינו את הדרך, את החלקים הטובים והיפים אבל גם את החלקים הקשים, הבעייתיים. תארו את עצמכם מתגברים על הקשיים ומשלימים את המשימה בהצלחה ולשביעות רצונכם.שותפים
בחרו את השותפים הטובים ביותר. את אלה שאפשר לסמוך עליהם, שאפשר לצחוק אתם ברגעי משבר, את טובי הלב ועזי הנפש. את אלה שיהיו מוכנים לעשות עבורכם את מה שתעשו למענם, את אלה שיחלקו אתכם את מנת כוחם האחרונה.
בדידות
לא מצאתם שותפים? אל תהססו. המשיכו לבד. אל תחכו ואל תתמהמהו. החיים קצרים והחלומות מתפוגגים. המשיכו לבד. מצאו שותפים בתוך עצמכם. מדהים כמה מכרים אפשר למצוא עמוק בתוך נבכי הנפש שלנו.

תודה
הכירו תודה לכל אלה שעזרו לכם בהגשמת החלום. הכירו תודה לגוף שלכם שלא אכזב אתכם והכירו תודה למשפחה, לחברים, לשותפים למסע ולכל אלה שהאמינו ותמכו בכם ושבעזרתם הצלחתם להגשים את מה שעד כה היה בגדר חלום.

זיכרון
הגשמתם את החלום? זכרו את ההרגשה, את תחושת הסיפוק ואת תחושת הגאווה. נצרו את הזיכרון עמוק בתוככם ואל תתנו לו לשקוע בתהומות הנשייה. חיזרו אל התחושות האלה והם יעניקו לכם כוח, שמחה ואמונה בעצמכם. העניקו מתחושות אלו גם לאחרים הזקוקים להם. תחושות אלה יידרבנו אתכם בדרך להגשמת החלום הבא.
  חזרה למעלה 

 

 

 

אודות דניאל  |  השותפים הרצאות הדרכת מסעות צור קשר  |  מפת האתר  |  דף הבית
טיפוס הרים  |  טיפוס סלעים  |  ריצה אמנויות לחימה הרפתקאות  |  גלריית תמונות מסע  |  קריירה שלושת הקטבים
2009 כל הזכויות שמורות לדניאל קרן